W maju łączymy się z Papieżem w modlitwie:
Módlmy się, aby zakonnice, zakonnicy i seminarzyści dojrzewali na swojej drodze powołania dzięki formacji ludzkiej, duszpasterskiej, duchowej i  wspólnotowej, która doprowadzi ich do bycia wiarygodnymi świadkami Ewangelii.

Dzisiaj uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

W maju łączymy się z Papieżem w modlitwie:
Módlmy się, aby zakonnice, zakonnicy i seminarzyści dojrzewali na swojej drodze powołania dzięki formacji ludzkiej, duszpasterskiej, duchowej i wspólnotowej, która doprowadzi ich do bycia wiarygodnymi świadkami Ewangelii.

W maju łączymy się z Papieżem w modlitwie:
Módlmy się, aby zakonnice, zakonnicy i seminarzyści dojrzewali na swojej drodze powołania dzięki formacji ludzkiej, duszpasterskiej, duchowej i wspólnotowej, która doprowadzi ich do bycia wiarygodnymi świadkami Ewangelii.

W kwietniu łączymy się z Papieżem w modlitwie:
Módlmy się, aby godność kobiet i ich bogactwo były uznawane w każdej kulturze i aby ustała dyskryminacja, jakiej doświadczają one w różnych częściach świata.

Dziś Niedziela Dobrego Pasterza. Niedzielę tę należy przeżywać we wspólnocie ducha radości wielkanocnej.
Niech w pełni będzie ona spotkaniem z Chrystusem Zmartwychwstałym.