19 maja w uroczystość Zesłania Ducha Świętego, dzieci z "Jedynki" przystąpiły do pierwszej komunii świętej.

Galeria zdjęć »

W upalną sobotę, 18 maja dzieci z naszej scholi spotkały się w ogrodach plebanijnych na pikniku majowym. Był to dzień integracji i wspólnej radości. Nie zabrakło również życzeń dla księdza proboszcza, z racji piątkowej rocznicy święceń kapłańskich.

Galeria zdjęć »

W piątkowe popołudnie odbyła się spowiedź świętą dzieci ze szkoły podstawowej numer jeden, które w najbliższą niedzielę przystąpią do pierwszej Komunii świętej. Ogarnijmy je nasza modlitwą.

Galeria zdjęć »

17 maja przypada kolejna rocznica święceń kapłańskich księdza proboszcza. Z tej racji przedstawiciele naszych wspólnot złożyli księdzu proboszczowi życzenia. To dzień wdzięczności za posługę kapłańską i zachęta do dalszej modlitwy - również w intencji nowych powołań kapłańskich.

Galeria zdjęć »

Liczniej niż w pozostałe miesiące, 13 maja zgromadziliśmy się na nabożeństwie fatimskim ku czci Najświętszej Marii Panny.

Galeria zdjęć »

 

Sobota, 11 maja była dla naszych ministrantów dniem wyjazdowym. W ramach podziękowania za ich służbę odwiedzili park trampolin JUMPCITY oraz gdańskie ZOO.

 

Dziękujemy księdzu proboszczowi za sfinansowanie i umożliwienie wyjazdu.

Galeria zdjęć »

We wspomnienie św. Floriana strażacy z miasta i gminy Pelplin spotkali się na mszy świętej w naszej katedrze powierzając swoją służbę świętemu Patronowi.

Galeria zdjęć »

3 maja, w uroczystość NMP Królowej Polski i w rocznicę Konstytucji Trzeciomajowej w naszej katedrze odbyła się Msza święta w intencji Ojczyzny.

Galeria zdjęć »

Parafia Katedralna Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Pelplinie | parafia-pelplin.pl

Powrót do góry