W kwietniu łączymy się z Papieżem w modlitwie: Aby prześladowani chrześcijanie odczuwali pocieszającą obecność zmartwychwstałego Pana i solidarność całego Kościoła.

Od 19 do 25 kwietnia trwać będzie VII Ogólnopolski Tydzień Biblijny Celem Tygodnia Biblijnego, jest świętowanie obecności Pisma Świętego we wspólnocie parafialnej i wzbudzanie większego zainteresowania jego lekturą.

We wtorek (21 kwietnia) przypada trzecia rocznica święceń biskupich Biskupa Pomocniczego Wiesława Śmigla. Ogarnijmy modlitwą Księdza Biskupa wypraszając Boże błogosławieństwo w posłudze biskupiej na każdy dzień.

W środę o godz. 17.30 w kościele Bożego Ciała wspólna modlitwa różańcowa przed Mszą św. wieczorną i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W czwartek (23 kwietnia) przypada uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.
Msze św. w Bazylice katedralnej o godz. 7.00, 8.00, i 18.00.

W piątek od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w kościele Bożego Ciała.
Piętnaście minut przed Mszą św. koronka do Bożego Miłosierdzia.

Wystawienie Najświętszego Sakramentu codziennie w Bazylice katedralnej od godz. 8.30.

Odszedł do wieczności:
śp. ks. Wojciech Kasyna, zmarłego kapłana polecajmy Bożemu miłosierdziu