We wrześniu łączymy się z Papieżem w modlitwie:
Módlmy się, aby ludzie, którzy żyją na marginesie społeczeństwa, w nieludzkich warunkach egzystencjalnych, nie byli zapominani przez instytucje i by nigdy nie byli uważani za pozbawionych wartości.

Dzisiaj na Mszy św. o godz. 12.00 pobłogosławimy tornistry i przybory szkolne dzieciom rozpoczynającym naukę w szkole.

W poniedziałek (4 września) godz. 8.00 Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego dla dzieci i młodzieży. Przed Mszą św. (od godz. 7.30) okazja do spowiedzi.
O godz. 10.30 Msza św. w Kościele Bożego Ciała na rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego dla młodzieży ze szkół ponadpodstawowych.

W środę (6 września) o godz. 17.30 wspólna modlitwa różańcowa przed Mszą św. wieczorną i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W czwartek (7 września) o godz. 18.00 Msza św. za Wyższe Seminarium Duchowne oraz modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne.

W piątek (8 września) przypada święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Jest to dzień modlitw w intencji Kobiet oraz ich misji w Kościele, rodzinach i świecie.

W niedzielę (10 września) pod przewodnictwem Biskupa Diecezjalnego Ryszarda Kasyny rozpoczynają się uroczystości odpustowe ku czci NMP Królowej Pomorza i Matki Jedności w Piasecznie.
O godz. 10.30 Uroczysta Msza św. przy Studzience.
Pielgrzymka z Pelplina do Piaseczna wyruszy o godz. 5.15. Zbiórka pielgrzymów przed Bazyliką katedralną.
Powrót do Pelplina około godz. 18.00.
Program uroczystości wywieszony jest w gablotach.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na Wyższe Seminarium Duchowne.

Wystawienie Najświętszego Sakramentu w kościele Bożego Ciała od godz. 8.30 do Mszy św. wieczornej (od poniedziałku do piątku).

Spowiedź św. 15 minut przed każdą Mszą św.