W styczniu łączymy się z Papieżem w modlitwie:
Módlmy się, aby wychowawcy byli wiarygodnymi świadkami, ucząc braterstwa,
a nie rywalizacji, i pomagając w szczególności najbardziej bezbronnym młodym ludziom.

W środę o godz. 17.30 wspólna modlitwa różańcowa przed Mszą św. wieczorną i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W czwartek o godz. 18.00 Msza św. za Wyższe Seminarium Duchowne oraz modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne.

W piątek (13 stycznia) o godz. 20.00 Apel Jasnogórski i wspólna modlitwa wieczorna przy żłóbku Betlejemskim.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na Wyższe Seminarium Duchowne.

W gablocie oraz na stronie internetowej parafii (www.parafia-pelplin.pl) przedstawiony został porządek odwiedzin duszpasterskich – kolędy, abyśmy mogli zaplanować już wcześniej spotkanie kolędowe. Ofiary kolędowe w tym roku przeznaczone zostaną w całości na prace remontowe w naszej parafii. Odwiedziny duszpasterskie w soboty, niedziele i święta rozpoczynamy o godz. 13.00 w pozostałe dni tygodnia od godz. 15.00.

Trasa kolędy

8.1

Osiedle Młodych

9.1

Plac Grunwaldzki, ul. Dworcowa nr 1a–6a, 1-13

10.1

ul. Dworcowa nr 14, 15, 16, 17

11.1

ul. Dworcowa nr 18, 19, 20, 21

12.1

Ul. Kościuszki 1-4

13.1

ul. Dworcowa nr 22, 23, 24

14.1
SOBOTA

ul. Pasierba,  ul. Liedtkiego, ul. Świerkowa (Rożental),  ul. Łąkowa, ul. Kwiatowa,
ul. Okoniewskiego, UL. LIPOWA,  ul. ogrodowa,
ul. dębowa,  ul. klonowa (Rożental),
ul. bursztynowa,  ul. Diamentowa, ul. rubinowa,
ul. szafirowa, UL. Różana

15.1

Przystań Sobieskiego, Plac Wolności,
Ul. Cukrowników Pelplińskich 3, ul. Mickiewicza 27

Wystawienie Najświętszego Sakramentu w kościele Bożego Ciała od godz. 8.30 do Mszy św. wieczornej (od poniedziałku do piątku).