We wrześniu łączymy się z Papieżem w modlitwie:
Módlmy się, aby kara śmierci, która godzi w nienaruszalność i godność osoby, została zniesiona w ustawodawstwie wszystkich państw świata.

Dzisiaj na Mszy św. o godz. 12.00 pobłogosławimy tornistry i przybory szkolne dzieciom rozpoczynającym naukę w szkole.

We wtorek (6 września) o godz. 16.30 zapraszamy na spotkanie chłopców, którzy pragną służyć przy ołtarzu. Zbiórka przy Bazylice katedralnej.

W środę (7 września) o godz. 17.30 wspólna modlitwa różańcowa przed Mszą św. wieczorną i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
Na wspólną modlitwę różańcową i Mszę św. zapraszamy róże różańcowe.

W czwartek (8 września) przypada święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Jest to dzień modlitw w intencji Kobiet oraz ich misji w Kościele, rodzinach i świecie.
O godz. 18.00 Msza św. za Wyższe Seminarium Duchowne oraz modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne.

W sobotę (10 września) o godz. 11.00 zapraszamy do salki katechetycznej dziewczęta, które pragną się włączyć do naszej parafialnej scholi.

W niedzielę (11 września) pod przewodnictwem Księdza Biskupa Diecezjalnego Ryszarda Kasyny rozpoczynają się uroczystości odpustowe ku czci NMP Królowej Pomorza i Matki Jedności w Piasecznie.
O godz. 10.30 Uroczysta Msza św. przy Studzience.
Pielgrzymka z Pelplina do Piaseczna wyruszy w niedzielę (11 września) o godz. 5.15.
Zbiórka pielgrzymów przed Bazyliką katedralną.
Program uroczystości wywieszony jest w gablotach przed kościołami.

Od 11 do 17 września przypadają kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców oraz Tydzień Wychowania.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na Wyższe Seminarium Duchowne.

Zapraszamy do zwiedzania Barokowego Zespołu Parkowego w Ogrodzie Biskupim. Godziny otwarcia wywieszone są w gablotach przed kościołami. Podczas spaceru skorzystać można z nowo otwartej kawiarni. Serdecznie zapraszamy i życzymy miłego wypoczynku.

Wystawienie Najświętszego Sakramentu w kościele Bożego Ciała od godz. 8.30 do Mszy św. wieczornej (od poniedziałku do piątku).