W lipcu łączymy się z Papieżem w modlitwie:
Módlmy się w intencji osób starszych, które są korzeniami i pamięcią narodu, aby ich doświadczenie i mądrość pomagały najmłodszym patrzeć w przyszłość z nadzieją i odpowiedzialnością.

Dzisiaj w godzinach od 13.00 do 15.00 zapraszamy do ogrodu Domu Pomocy Społecznej naszego miasta na piknik rodzinny:
˗  grupy działające przy parafii ze swoimi rodzinami i bliskimi,
˗  wolontariuszy,
˗  osoby wspierające działania na rzecz mieszkańców naszego Domu  oraz wszystkich, którzy pragną zapoznać się z tym miejscem.
Radosne nasze spotkanie uświetni występ zespołu duńskiego „Second Hand”.
Zapewniamy, że ze spotkania nikt głodny nie powróci do swojego domu.

W środę (6 lipca) o godz. 17.30 wspólna modlitwa różańcowa przed Mszą św. wieczorną i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
Tego dnia o godz. 19.00 inauguracja XXIV Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej w Katedrze w Pelplinie.
Festiwal trwać będzie od 6 lipca do 31 sierpnia 2022 r., w każdą środę o godz. 19.00.
Szczegółowy program wywieszony jest w gablocie przed katedrą.

W czwartek (7 lipca) o godz. 18.00 Msza św. za Wyższe Seminarium Duchowne oraz modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne.

W miesiącach wakacyjnych (lipiec i sierpień) spowiedź św. 15 minut przed każdą Mszą św.

Pragniemy poinformować, że Barokowy Zespół Parkowy w Ogrodzie Biskupim czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00;
w soboty i niedziele w godzinach od 11.00 do 19.00. Podczas spaceru skorzystać można z nowo otwartej kawiarni.
Serdecznie zapraszamy i życzymy miłego wypoczynku.

Wystawienie Najświętszego Sakramentu w kościele Bożego Ciała od godz. 8.30 do Mszy św. wieczornej (od poniedziałku do piątku).