W środę, 29 stycznia 2020 r. o godz. 17:30 w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Pelplinie odbyła się wizyta duszpasterska ks. Infułata Tadeusza Brzezińskiego - Proboszcza Parafii Katedralnej w Pelplinie. Spotkanie rozpoczęło się odśpiewaniem kolędy, wspólną modlitwą, po której ks. Proboszcz pobłogosławił wychowanków i ich opiekunów oraz poświęcił pomieszczenia, w których wychowankowie uczą się i przebywają na co dzień. Wizyta nie obyła się bez tradycyjnego sprawdzenia zeszytów do religii. Kiedy ks. Proboszcz pieczołowicie przeglądał zeszyty, wychowankowie w tym czasie odśpiewali kilka kolęd. Na pamiątkę wizyty duszpasterskiej, wszyscy zostali obdarowani okolicznościowymi obrazkami. Spotkanie zakończyło się poczęstunkiem oraz serdecznymi rozmowami przy stole.

Galeria zdjęć »

Parafia Katedralna Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Pelplinie | parafia-pelplin.pl

Powrót do góry