Tradycyjnie w październiku wyjechaliśmy na dwudniową pielgrzymkę do Częstochowy. W tym roku na pielgrzymi szlak wyruszyliśmy w dniach 18-19 października. Pierwszego dnia Nawiedziliśmy sanktuarium bł. Karoliny Kózkównej w Zabawie. Po Mszy św. i modlitwie przy relikwiach bł. Karoliny pojechaliśmy do Wał Rudy, gdzie znajduje się dom rodzinny Patronki Polskiej Młodzieży. O godz. 15:00 razem z kilkutysięczną grupą przybyłych pielgrzymów uczestniczyliśmy w Drodze Krzyżowej szlakiem męczeństwa bł. Karoliny. Wieczorem przyjechaliśmy na Jasną Górę, aby wziąć udział w Apelu Jasnogórskim i zakończyć dzień z Matką Bożą. W sobotę rozpoczęliśmy nasze pielgrzymowanie od Mszy św. i Drogi Krzyżowej odprawionej na wałach jasnogórskich. Później był czas na osobistą modlitwę w tej Duchowej Stolicy Polski. W drodze powrotnej nawiedziliśmy sanktuarium Matki Bożej Gidelskiej, czczonej jako Uzdrowienie Chorych.