Porządek odwiedzin duszpasterskich – kolędy, abyśmy mogli zaplanować już wcześniej spotkanie kolędowe.
Ofiary kolędowe w tym roku przeznaczone zostaną w całości na prace remontowe na terenie naszej parafii, szczególnie na parafialnym cmentarzu.
W nowym roku 2019 odwiedziny duszpasterskie w soboty, niedziele i święta rozpoczynamy o godz. 13.00 w pozostałe dni tygodnia od godz. 15.00.
Data | Trasa kolędy |
27.12 CZWARTEK |
Wola, Ropuchy |
28.12 PIĄTEK |
Rudno – pole Ornasowo Wybudowanie Janowo Rożental wybudowanie za wioską |
29.12 SOBOTA |
Rożental – wieś |
2.1 ŚRODA |
Janiszewo – wieś Wybudowanie Pustki Janiszewko |
3.1 Czwartek |
Bielawki – Nadleśnictwo Pelplin – wybudowanie ul. Mickiewicza za torami nr 29, 36, 36A, 38, 40, 44, 49, 51, 52 ul. Mickiewicza za torami (dalsze numery) |
4.1 PIĄTEK |
ul. Mickiewicza (do przejazdu kolejowego) |
5.1 SOBOTA |
ul. Kościuszki od nr 5 do nr 96 włącznie |
7.1 PONIEDZIAŁEK |
ul. Kopernika nr 1, 2 |
8.1 WTOREK |
ul. Wybickiego nr 1, 2, 3, 4, domy jednorodzinne przy ul. Wybickiego |
9.1 ŚRODA |
ul. Wybickiego 24 Plac Cukrowni Plac Grunwaldzki ul. Mestwina |
10.1 CZWARTEK |
ul. Sambora |
11.1 PIĄTEK |
ul. Świerkowa (Pelplin) ul. Klonowa (Pelplin) ul. Dworcowa nr 1a–6a, 1-14 |
12.1 SOBOTA |
ul. Pasierba, ul. Liedtkiego, ul. Świerkowa (Rożental), ul. Łąkowa, ul. Kwiatowa, ul. Okoniewskiego, ul. Lipowa, ul. Ogrodowa, ul. Dębowa, ul. Klonowa (Rożental), ul. Bursztynowa, ul. Diamentowa, ul. Rubinowa, ul. Szafirowa |
13.1 NIEDZIELA |
Plac Tumski Dębina Przystań Sobieskiego Plac Wolności ul. Kościuszki 1-4 |
14.1 PONIEDZIAŁEK |
ul. Dworcowa nr 15, 16, 17 |
15.1 WTOREK |
ul. Dworcowa nr 18, 19, 20 |
16.1 ŚRODA |
ul. Dworcowa nr 21, 22, 25 |
17.1 CZWARTEK |
ul. Dworcowa 23, 24 |
18.1 PIĄTEK |
ul. Dworcowa 27 |
19.1 SOBOTA |
ul. Czarnieckiego ul. Słoneczna ul. Bielawska |
20.1 NIEDZIELA |
ul. Sportowa ul. Bpa Dominika ul. Parkowa |
21.1 PONIEDZIAŁEK |
ul. Hallera ul. Dąbrowskiego ul. Żwirki ul. Wigury |
22.1 WTOREK |
ul. Kościuszki nr 69 ul. Pasierba nr 62 i 63 ul. Piłsudskiego ul. Dmowskiego ul. Brzozowa ul. Sikorskiego, ul. Sosnkowskiego ul. Sawickiego, ul. Topolowa ul. Gen. Maczka ul. Wiosenna |
23.1 ŚRODA |
Osiedle Młodych |
24.1 CZWARTEK |
ul. Starogardzka ul. Pólko nr 1 |
25.1 PIĄTEK |
Pólko (pozostałe numery) |
26.1 SOBOTA |
ul. Żeromskiego ul. Prusa ul. Konopnickiej |
27.1 NIEDZIELA |
ul. Asnyka ul. Twardowskiego |
28.1 PONIEDZIAŁEK |
ul. Iwaszkiewicza ul. Broniewskiego ul. Sychty |
29.1 WTOREK |
ul. Słowackiego ul. Sienkiewicza ul. Podgórna |
30.1 ŚRODA |
ul. Reja ul. Kraszewskiego |
31.1 CZWARTEK |
ul. Limanowskiego |
1.2 PIĄTEK |
ul. Szpitalna |