W niedzielę 9 października w Kościele w Polsce obchodziliśmy Dzień Papieski pod hasłem "Bądźcie świadkami Miłosierdzia". Dzień Papieski to wspaniała okazja, by po raz kolejny rozmyślać nad nauczaniem polskiego świętego oraz wesprzeć modlitwą i ofiarami żywy papieski pomnik – Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.

Jednocześnie wspólnota parafialna przeżywała urodziny Pasterza Parafii -  Księdza Proboszcza Tadeusza Brzezińskiego. W ciągu dnia grupy działające przy naszej parafii oraz osoby indywidualne złożyły życzenia dostojnemu Jubilatowi. Niech modlitwa całej parafii będzie dla Księdza Proboszcza naręczem łaski i wsparcia na kolejne lata życia, a Matka Najświętsza otacza płaszczem zdrowia i radości w posłudze kapłańskiej.