Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, a okres świąteczny to wyjątkowy czas wspólnego śpiewania i słuchania pięknych polskich kolęd i pastorałek.

Z tej okazji mamy przyjemność zaprosić Państwa na wyjątkowy koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Mateusza Mijala, który odbędzie się 18 grudnia 2022 roku o godzinie 18:00 w Bazylice Katedralnej, z okazji 30-lecia Scholi „Vocatus Domini” oraz 20-lecia Świetlicy Parafialnej PCDiM w Pelplinie.

Artyście gościnnie będzie towarzyszyć Młodzieżowy Zespół Parafialny, Schola „Vocatus Domini” oraz Jagoda Michałowicz – mieszkanka Domu Pomocy Społecznej w Pelplinie. Wydarzenie odbędzie się z udziałem Księdza Biskupa Diecezjalnego Ryszarda Kasyny.

Ten wyjątkowy koncert stworzy niezapomnianą i świąteczną atmosferę. Usłyszycie Państwo między innymi: „W żłobie leży”, „Oj maluśki, maluśki”, „Lulajże Jezuniu”, oraz wiele innych znanych i lubianych kolęd.

Przed nami pełen radości, optymizmu oraz wyjątkowego klimatu koncert świąteczny! Zapraszamy – wstęp wolny!

Parafia Katedralna Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Pelplinie | parafia-pelplin.pl

Powrót do góry