W piątek, 14 października na hali sportowej ZKiW nr 1 w Pelplinie, odbył się turniej halowej piłki nożnej dla służb liturgicznych z dekanatu gniewskiego i pelplińskiego. Rozgrywki były przeprowadzone w trzech kategoriach. Poniżej publikujemy wyniki według kategorii:

a) kategoria ministrant: rocznik 2011-2015
1. miejsce: Pelplin
2. miejsce: Nowa Cerkiew 

b) kategoria lektor młodszy: rocznik 2007-2010
1. miejsce: Pelplin
2. miejsce: Wielki Garc
3. miejsce: Nowa Cerkiew

c) kategoria lektor starszy: rocznik 2002-2006
1. miejsce: Pelplin
2. miejsce: Jabłowo

Gratulujemy wszystkich zwycięzcom, szczególnie naszym ministrantom za piękną i godną wzoru sportową rywalizację. Zwycięzcy pierwszego miejsca w każdej kategorii przechodzą do rozgrywek ministranckich na etapie rejonowym, które odbędą się w Starogardzie Gdańskim w marcu 2022 roku. Dziękujemy za pomoc w organizacji rodzicom naszych ministrantów, Panu Łukaszowi Chylę i dyrekcji Jedynka Pelplin.  Galeria zdjęć »

Parafia Katedralna Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Pelplinie | parafia-pelplin.pl

Powrót do góry