W ostatni poniedziałek września (26 września) odbyła się pielgrzymka maturzystów diecezji pelplińskiej na Jasną Górę, w której uczestniczyli maturzyści i zespół młodzieżowy z naszej parafii, pod opieką ks. Krzysztofa.

Pielgrzymka rozpoczęła się o godz. 15:00. Młodzież zgromadziła się pod Wałami Jasnogórskimi na wspólnej modlitwie Koronką do Miłosierdzia Bożego. Po rachunku sumienia była okazja do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.

O godz. 16:00 w kaplicy Cudownego Obrazu przyszłoroczni abiturienci trwali na modlitwie różańcowej. O godz. 17:00 celebrowana była uroczysta Msza Święta w Bazylice Jasnogórskiej, której przewodniczył Ks. Biskup Diecezjalny Ryszard Kasyna. 

Tegorocznym gościem na spotkaniu w Auli ojca Kordeckiego byli Państwo Mateusz i Iwona Bartoszek. Pielgrzymkę zakończyła modlitwa podczas Apelu Jasnogórskiego. Galeria zdjęć »

Parafia Katedralna Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Pelplinie | parafia-pelplin.pl

Powrót do góry