W poniedziałek, 26 września swoją działalność wznowiła świetlica parafialna. Pierwsze spotkanie świetlików rozpoczęliśmy od wspólnej modlitwy w kościele Bożego Ciała, a następnie przeszliśmy do ogrodów ks. Proboszcza na wspólną integrację i zabawę przy ognisku. Dzieci z naszej parafialnej świetlicy złożyły najserdeczniejsze życzenia ks. Januszowi, który dzisiaj obchodzi swoje urodziny. Jako wspólnota parafialna cieszymy się, że swoją działalność w tym roku szkolnym rozpoczęła świetlica parafialna i dziękujemy wszystkim opiekunom, którzy pomagają nam w prowadzeniu i duchowym formowaniu naszych świetlików. Galeria zdjęć »