W czwartek, 11 sierpnia ministranci z naszej parafii wraz z ks. Grzegorzem i opiekunami udali się na rajd rowerowy do Matki Bożej Piaseckiej, Królowej Pomorza i Jedności, a także do Dzierżążna, gdzie patronuje św. Jakub - patron kierowców i pielgrzymów. W Piasecznie zatrzymaliśmy się na wspólną modlitwę, aby zawierzyć wszystkie nasze intencje Matce Bożej, a w Dzierżążnie zawierzaliśmy św. Jakubowi naszą drogę i wszystkich ministrantów i rodziców, poprzez uczestnictwo we Mszy świętej, po której zasiedliśmy wspólnie do grilla. Wracając do Pelplina zatrzymaliśmy się w wikariatce, by przy pizzy, spędzić wspólnie integracje poprzez zabawy. Składamy serdeczne podziękowania rodzicom naszych ministrantów jak i parafii św. Jakuba w Dzierżążnie za pomoc w całej organizacji. Króluj nam Chryste!

Galeria zdjęć »

Parafia Katedralna Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Pelplinie | parafia-pelplin.pl

Powrót do góry