Od 4-7 lipca ministranci z naszej parafii wraz ze swoim opiekunem ks. Grzegorzem, uczestniczyli w odpoczynku letnim na Kaszubach. Podczas pobytu zwiedziliśmy zoo egzotyczne w Tuchlinie, ołtarz papieski w Sierakowicach, przy którym papież Jan Paweł II sprawował Msze świętą będąc w Pelplinie (06.06.1999), odwiedziliśmy parki miniatur i gigantów w Stryszej Budzie, a bazą noclegową był dla nas dom rekolekcyjny w Ostrzycach. Tam oprócz noclegów, uczestniczyliśmy każdego dnia we Mszy świętej, wspólnych porannych i wieczornych modlitwach, czy zbiórkach formacyjnych. Oprócz dbania o sferę duchową, będąc w Ostrzycach udaliśmy się na pobliski park linowy, czy chociażby korzystaliśmy z atrakcji wodnych: kajaki, rowerki wodne i kąpiele w jeziorze. W drodze powrotnej do Pelplina udaliśmy się do McDonalds. Nasz letni wypoczynek był piękną okazją by zadbać nie tylko o sferę duchową, ale także był to doskonały czas na wspólną integracje i wypoczynek. Galeria zdjęć » 

Parafia Katedralna Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Pelplinie | parafia-pelplin.pl

Powrót do góry