Niedzielną Mszą św. o godz. 12.00 i 16.00 rozpoczęliśmy rekolekcje wielkopostne dla dzieci i młodzieży ze wszystkich szkół, które znajdują się na terenie naszej parafii. Przez czas świętych rekolekcji, dzieci i młodzież na nowo przypominają sobie, że najpiękniejszą wartością w życiu jest droga z Jezusem. Podczas nauk rekolekcyjnych poruszamy tematy związane z obroną naszej wiary, gdzie mamy być takimi rycerzami Pana Boga, którzy pielęgnują w swoim sercu piękno oparte na Dekalogu, mówimy o wolności, grzechu oraz o miłości, która swoje źródło ma w Jezusie Chrystusie. Nauki rekolekcyjne odbywają się w Bazylice Katedralnej i w Miejskim Ośrodku Kultury. Rekolekcje potrwają do środy włącznie, które zakończymy uroczystą Mszą świętą, sprawowaną przez Ks. Proboszcza. 

Galeria zdjęć »

Parafia Katedralna Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Pelplinie | parafia-pelplin.pl

Powrót do góry