W sobotę, 26 marca nasi ministranci w dwóch kategoriach (najmłodszej i najstarszej) udali się do Starogardu Gdańskiego na turniej rejonowy halowej piłki nożnej dla służb liturgicznych diecezji pelplińskiej. Do turnieju zakwalifikowały się drużyny, które wygrały swoje rozgrywki na etapie dekanalnym. Po zaciętej rywalizacji nasi ministranci zajęli I miejsce, zarówno w kategorii najmłodszej jak i najstarszej. Dzięki zwycięstwu zakwalifikowali się do finału diecezjalnego, który odbędzie się 23 kwietnia w Chojnicach. 

Bardzo dziękujemy rodzicom naszych ministrantów, szczególnie za transport, opiekę i nieustanną troskę o swoich synów, a także ks. Proboszczowi, że nieustannie wspiera nas w naszych działaniach. Króluj nam Chryste!

Galeria zdjęć »

Parafia Katedralna Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Pelplinie | parafia-pelplin.pl

Powrót do góry