W czwartek 1 września odbyło się w plebanii spotkanie katechetów pracujących w szkołach znajdujących się na terenie naszej parafii. Po wspólnej modlitwie i przywitaniu przez Ks. Proboszcza Tadeusza Brzezińskiego zostały omówione wskazania dotyczące pracy katechetów w szkołach.

Przedstawiony został harmonogram godzin pracy katechetów, terminarz parafii na rok szkolny 2016/2017 oraz zadania, które czekają katechetów w ciągu bieżącego roku szkolnego. Po omówieniu harmonogramu zostały przedstawione zagadnienia promocji i rozwoju dzieci i młodzieży w grupach działających przy parafii oraz sprawy bieżące. Na czas nowego roku szkolnego życzymy katechetom wielu sił i radości w pełnionej posłudze.