Choć do wakacji jeszcze kilka dni Świetliki zakończył już swój rok szkolny. I jak to przy takiej okazji bywa, był czas na okazanie wdzięczności za wszelkie dobro, jakie nas w tym roku spotkało. Niezmiennie od 14 już lat, stajemy najpierw przed Panem Jezusem, aby Mu podziękować, wypraszać błogosławieństwo na czas wakacji i ogarnąć modlitwą wszystkich naszych Dobroczyńców.

Potem był czas na spotkanie biesiadne, gdzie nie tylko mogliśmy się pokrzepić, ale też nacieszyć swoim towarzystwem. To spotkanie było też ostatnią okazją żeby dopiąć na przysłowiowy „ostatni guzik” nasze wakacyjne plany, bo jak tylko w szkole umilknie ostatni dzwonek, my rozpoczynamy nasze półkolonie. W tym roku zebrała nam się wyjątkowo liczna „gromadka” Świetlików.