W styczniu łączymy się z Papieżem w modlitwie: Aby szczery dialog między ludźmi wyznającymi różne religie przyniósł owoce pokoju i sprawiedliwości.

Trwa tydzień powszechnej modlitwy o jedność chrześcijan.
Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne.

W środę o godz. 17.30 w kościele Bożego Ciała wspólna modlitwa różańcowa przed Mszą św. wieczorną i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W czwartek, Dzień modlitw o jedność chrześcijan. Msza św o godz. 18.00 w Bazylice katedralnej pod przewodnictwem Biskupa Diecezjalnego Ryszarda Kasyny.

W piątek od godz. 17.00 w kościele Bożego Ciała wystawienie Najświętszego Sakramentu. 15 minut przed Mszą św. wieczorną – koronka do Miłosierdzia Bożego.

W przyszłą niedzielę (24 stycznia) o godz. 15.00 wspólne śpiewanie kolęd przy żłóbku.

W gablocie oraz na stronie internetowej parafii (www.parafia-pelplin.pl) przedstawiony został porządek odwiedzin duszpasterskich – kolędy, abyśmy mogli zaplanować już wcześniej spotkanie kolędowe. Ofiary kolędowe w tym roku przeznaczone zostaną w całości na prace remontowe na parafialnym cmentarzu. Odwiedziny duszpasterskie w soboty, niedziele i święta rozpoczynamy o godz. 13.00 w pozostałe dni tygodnia od godz. 15.00.

Data Trasa kolędy
Osiedle Młodych
ul. Limanowskiego
ul. Hallera,  ul. Żwirki
ul. Wigury, ul. Słoneczna
Przystań Sobieskiego,  ul. Kościuszki 1-4
Aleja Cystersów,  ul. Podgórna
ul. Bpa Dominika
ul. Reja,  ul. Kraszewskiego
ul. Czarneckiego,  ul. Twardowskiego
ul. Iwaszkiewicza,  ul. Broniewskiego
ul. Asnyka,  ul. Sychty
ul. Bielawska
ul. Słowackiego, ul. Sienkiewicza
ul. Konopnickiej, ul. Dąbrowskiego
ul. Żeromskiego
ul. Prusa

Wystawienie Najświętszego Sakramentu codziennie w kościele Bożego Ciała od godz. 8.30.

Odeszła do wieczności:
śp. Jadwiga Zielińska, zamieszkała w Pelplinie, ul. Pólko 6B

Naszą zmarłą siostrę polecajmy Bożemu miłosierdziu